Tekstil ve Askılı Raflar

TEKSTİL VE ASKILI RAFLAR

Askılı raf sistemleri; askılı ürünlerin depolanabilmesi için özel olarak geliştirilmiş sistemlerdir. Askılı ürünlerin depolanması için işlevsel bir çözüm oluşturur. Katlı olarak kullandığınız depolarda daha fazla tercih edilen ürünlerdir. Bu ürünler özellikle tekstil ve perakende sektöründe yoğun olarak kullanılır. Ürünlerin doğru şekilde muhafaza edilmesi ve sevkiyatın kolayca yapılması için en uygun raf sistemleridir.

Askılı ürünlerde maksimum depolama alanı sağlayacak sistemlerdir. Perakende alanlarda ürünlerin eksiksiz şekilde, zararsız ve hasarsız bir şekilde muhafaza edilmesini sağlar. Ürünleri pratik bir şekilde kolayca depolayabilirsiniz. Bu sistemleri depolama alanlarında, sevkiyat noktalarında ve üretim alanlarında kullanabilirsiniz. Tekstil sektörü için son derece uygun depolama sistemleridir.

Askılı Raf Sistemleri Özellikleri

Askılı raf sistemleri tamamen sizin ihtiyaçlarınıza göre özel olarak üretilir. Dayanıklı malzemelerden üretilen bu sistemler uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Rafları farklı boyutlarda ve yüksekliklerde sipariş verebilirsiniz. Ürünlerin göz aralıkları da sizlerin istediği şekilde ayarlanmaktadır. Ayrıca göz aralıklarını istediğiniz gibi ayarlayabilir ve istediğiniz an ürünü değiştirebilirsiniz. Ürün kenarları tek, çift ve orta taraflı olarak üretim yapılabilir.

Askılı raf sistemleri tekstil sektöründe siparişe uygun olarak üretilir. Depolama alanları için verimli bir saklama ortamı oluşturabilirsiniz. Depo alanlarında estetik aksesuarlar olarak da nitelendirilebilen özel sistemlerdir. İş yerleri ve depolama alanlarında düşük alanlarda maksimum verim elde etmenizi sağlar. Raf sistemleri için daha fazla bilgi almak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Askılı Raf Sistemleri Kullanım Avantajları

Askılı raf sistemleri tekstil ve perakende işletmeler için avantajlar barındıran bir raf sistemidir; • Askılı raf sistemleriyle tekstil sektöründe ürettiğiniz her ürünü zarar görmeden saklayabilirsiniz.
• Giyim ürünlerinin muhafaza ederken dar alanlarda bile maksimum saklama verimi elde edebilirsiniz.
• Saklama alanlarını ürünün büyüklüğüne ve yüksekliğine göre ayarlayabilirsiniz.
• Satış merkezleri ve dağıtım noktalarında ürünlere erişim ve hızlı kargolama gibi konularda son derece pratik bir çözümdür.
• Askılı raf sistemleri farklı boyut ve yüksekliklerde üretilebilir. İsteğinize bağlı olarak bir askıda çift taraflı asma işlemi yapacağınız şekilde tasarım gerçekleştirilebilir.

Askılı raf sistemleri hakkında sizlere etkili çözümler sunuyoruz.