Ağır Yük Raf Sistemleri

Ağır Yük Raf Sistemleri

Ağır yüklerin taşınması, yüklenmesi kadar depolanması da çok zorlu bir süreçtir. Depolama alanlarınızda ağır yükler istifleyecekseniz hem ürünlerin sorunsuz saklanabilmesi hem de rafların ürünleri taşıyabilmesi için ağır yük raf sistemleri tercih etmeniz gerekiyor.

Sırt sırta raf sistemi, dar koridor raf sistemi, içine girilebilir raf sistemi, katlı raf sistemi, konsol kol raf sistemi, platform depo raf sistemi, konsol depo raf sistemi, mekik raf sistemi ve çift derinlikli raf sistemi gibi birçok türde ağır yük raf sistemi tercih edebilirsiniz.

Ağır yüklerinizin kolayca yüklenmesi, hızlı şekilde boşaltılması ve sorunsuz olarak muhafaza edilmesi için ağır yük raf sistemi tercih edebilirsiniz.

Ağır Yük Raf Sistemleri Nedir?

Ağır yük raf sistemleri, çok ağır tonajda yüklerin ve ürünlerin saklanması adına depolama alanlarına özel tasarlanan raf sistemleridir. Bu raf sistemleri kaliteli malzemelerden üretilir ve çok ağır tonajlı yükleri dahi sorunsuz şekilde saklamanıza olanak tanır. Genellikle yüksek kalitede çelikten imal edilen bu ürünler yüksek dayanıma sahiptir.

Ağır Yük Raf Sistemleri Özellikleri Nelerdir?

Ağır yük raf sistemleri yüksek tonajlı ürünleri saklamanıza izin verir. Bu ürünler St 37, St 44 ve St 52 standartlarına sahip çelik malzemeden üretilir. 1.5, 2, 2.5 ve 3 mm profil kalınlıklarına sahip ürünlerdir. Sac olarak DKP sac ve galvaniz malzemeler tercih edilebilir. Taşıyıcı traversler St 37 malzemeden üretilse de ağırlık durumuna göre farklı malzemeler de bulunur.

Ağır Yük Raf Sistemleri Avantajları

• Ağır yükleri otomatik raf sistemleri ile kolayca çok ağır yükleri yükleyebilir ve boşaltabilirsiniz.
• Raf sistemlerinin arasında forklift ve taşıyıcı otomatik elemanlar kolayca tasarlanabilir.
Raflar ürünün özelliklerine göre farklı boyutlarda ve özelliklerde tasarlanabilir.

Ağır Yük Raf Sistemleri Fiyatları

Ağır yük raf sistemleri fiyatları ürünün malzemesi, boyutları ve temel özelliklerine göre değişiklik gösterir. Yükün yapısı ve ağırlığı ile depolama alanının yapısına göre çok farklı ağır yük raf sistemi tasarlanabilir. Bu nedenle ekibimiz ihtiyaçlarınızı dikkate alıyor ve size özel bir ağır yük raf sistemi projelendirmesi yaparak fiyat teklifi sunuyor.