Çelik Raf Sistemleri

ÇELİK RAF SİSTEMLERİ

Depolama alanlarında raf sistemleri kurulumu seçerken bütçenizi düşünen seçimler yapabilirsiniz. Küçük ölçekli bir depolama alanında ekonomik bir raf sistemi arıyorsanız çelik raf sistemleri tam da aradığınız sistemlerdir. Çelik raf sistemleri hem işlevsel hem de estetik görünüme sahip ürünlerdir. Özellikle hafif ağırlığı olan ürünleri depolamada sizlere büyük kolaylıklar sağlar.

Bu sistemler ekonomik olmasına ek olarak istenen boy ve ölçülerde üretilebilmektedir. Kullanışlı yapısıyla özellikle dosya gibi hafif ürünleri depolayacaksanız ve sınırlı bir depolama alanınız bulunuyorsa çelik raf sistemi size estetik çözümler sağlayacaktır. 1. Kalite malzemelerle üretilen çelik rafları uzun ömürlü olur ve sizlere uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanılabilir.

Çelik Raf Sistemleri Nedir?

Çelik raf sistemleri, depolama alanlarında depolama görevini yerine getiren ve çelik malzemelerden üretilen dayanıklı, estetik ve şık raf sistemleridir. Bu raf sistemlerini küçük ölçekli depolama alanlarında hafif ürünleri depolamada kullanabilirsiniz. Ekonomik ve şık bir raf sistemi arayanlar çelik raf sistemi kullanabilir. Bu raflar standart ölçü ve sac kalınlıklarına sahip olsa da istediğiniz boy ve ölçülerde üretilebilir.

Çelik raf sistemlerini arşiv depolama alanlarında sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. Raf sistemlerinin tamamı portatif vidalı sisteme sahiptir. Tüm depolama alanlarında özel olarak tasarlanacak özel raf sistemleridir. Hafif ve orta ölçekli hacmi bulunan tüm ürünlerde pratik depolama sağlar. Depolama alanında ürün ağırlığı ve büyüklüğüne göre farklı profil kalınlıkları tercih edilebilir.

Çelik Raf Sistemi Özellikleri Nelerdir?

Çelik raf sistemleri özellikleri şu şekildedir;
• Çelik raf sistemleri uygun fiyatlı ve dayanıklı ürünlerdir.
• Paslanmaz yapıdadır. Bu nedenle suya ve neme karşı son derece dayanıklıdır.
• Pratik bir montaja sahiptir. Portatif vidalı sistemi sayesinde kolayca kurulabilir.
• Pratik yapısı ile sizlere zamandan ve alandan tasarruf sağlar.
• 1. Kalite malzemelerden üretilir ve uzun yıllar boyunca kullanılabilir.

Çelik Raf Sistemleri Kullanım Alanları Nelerdir?

Çelik raf sistemleri kullanım alanları çok geniştir. Kaliteli ve dayanıklı malzemeden üretildiği için çok farklı depolama alanlarında tercih edilebilir. Taşıma kapasitesi yüksek olan bir ürün olduğu için hafif ve orta ağırlıkta ürünlerin depolandığı alanlara uygulanabilir.

Çelik raf sistemleri özellikle arşiv depolama alanlarında çok işlevseldir. Evrakların, dosyaların ve klasörlerin muhafaza edilmesinde son derece pratik ve işlevsel olur.

Genellikle resmi daire ve ofislerde depolama çözümlerinde çelik rafları görebilirsiniz. Neme dayanıklı ürünler olsa da çok fazla nem bulunan alanlarda farklı modeller uygulanmasını önermekteyiz.

Küçük boyutlu depolama alanlarında daha fazla ürün depolayabilmek adına bu raf sistemlerini istediğiniz boy ve ölçülerde tasarlayabilirsiniz.

Çelik Raf Sistemleri Avantajları Nelerdir?

Çelik raf sistemleri farklı kullanım alanına sahiptir. Bu sistemler birçok alanda etkili çözümler sağlar ve avantajlar sunar.

Çelik raf sistemleri avantajları şu şekildedir;
• Raflar arasında kat aralıkları ayarlanabilmektedir. İstediğiniz ölçüde kat aralıklarını ayarlayabilir ve farklı ölçülere sahip ürünleri sorunsuz olarak içeride depolama şansınız vardır.
• Arşiv alanlarında düşük maliyetli sistemlerdir. Bu sistemler depolama alanlarında uygun maliyeti yanında son derece dayanıklı ürünlerdir.
• Raf ayaklarına istediğiniz gibi plastik takozlar uygulayabilirsiniz. Bu sayede hassas zeminlere çelik sistem temas etmez ve asla zarar vermez.
• İşlevsel ürünler olması sebebiyle depolama bölümlerinde alan tasarrufu sağlarsınız. Bu sizlere küçük depolama alanlarında çok geniş bir ürün yelpazesini depolama fırsatı verir.

Çelik Raf Sistemleri Fiyatları

Çelik raf sistemleri fiyatları diğer raf sistemlerine göre çok ekonomiktir. Boyut ve tasarıma göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Çelik raf sistemi fiyat bilgisi için hemen ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. İnceleme sonucunda size özel fiyat teklifi sunuyoruz.

Çelik Raf Sistemleri Kaç Kilo Taşır?

Çelik raflar 50-120 kilo arasında farklı ağırlıklarda ürünleri taşıyabilir. Üzerindeki ürünü dengeli şekilde muhafaza ederek rafların devrilmesine de engel olur. Daha ağır yükleri taşıması için daha güçlü malzemelerden tasarlanan bir çelik raf sistemi satın alabilirsiniz.

Çelik Raf Sistemleri Kullanışlı mı?

Çelik raf sistemleri özellikle arşiv gibi alanlarda çok işlevsel ve kullanışlıdır. Küçük bir alanda kullanılacak raf sistemlerinde çelik rafları tercih edebilirsiniz. Doğru alanlarda seçilirse son derece kullanışlı bir raf sistemidir.